FacebookTwitter

O Mnie

Witaj,
jeśli to czytasz to zapewne nie miałeś jeszcze okazji zarobić dzięki mnie, bądź być moim partnerem biznesowym i szukasz tutaj dowodu na to, że jestem osobą która Ci pomoże w 100% osiągnąć sukces.

Muszę Cię zawieźć... ponieważ ode mnie może zależeć max. 20%. Pokażę Ci jak skrócić drogę do zarabiania oraz jak uniknąć błędów, które czekają na początkujących (i nie tylko) na każdym kroku, lecz pracy za Ciebie nie wykonam, a tutaj ona także jest ważna, nawet jeśli biznes jest ,,automatem", również wymaga od Ciebie pewnych aktywności.

Mogę natomiast zapewnić, iż jestem osobą w 120% zaangażowaną w to co robi, która jest nastawiona na pomoc innym. Chętnie wyjaśnię i pomogę, a także zmotywuję jeśli zajdzie taka potrzeba do dalszego działania.

Jakie predyspozycje i doświadczenia pozwalają mi tak sądzić?
Jestem doradcą finansowym, od kilku dobrych lat zgłębiam tajniki inwestycji, które przy ograniczonym ryzyku dają wysokie zwroty i dają zarobić, bez względu na moment wejścia do biznesu. Nie było to łatwe i wyssane z mlekiem matki, lecz nabyte z latami praktyki, które pozwoliły lepiej dobierać inwestycje, by były stabilne i długoterminowe. Wszystkie początkowe porażki dały wiele wniosków, przez co ostrożniej i dokładniej sprawdzam każdy biznes, tak bym mógł go swobodnie polecić dalej np. najbliższej rodzinie bez obaw o ich finanse.

  • Piza
  • San Marino
  • Skopje
  • Budva

Ponadto interesuję się rozwojem osobistym oraz szeroko rozumianą motywacją. Dowodem w tym temacie może być fanpage, który ma obecnie ponad 125.000 fanów, a znajdziesz go Tutaj.

Zapewne ta tematyka jak i podróże, pojawią się tutaj w formie wpisów lub filmów, gdyż również zjadłem na Nich zęby.

Co do samej współpracy. Nie mam w zwyczaju, przy chociażby marketingu sieciowym, mówić co masz robić i sprawdzać co zrobiłeś w ubiegłym tygodniu by lepiej żyć. Jeśli wiesz, że potrzebujesz tzw. ,,bata" nad sobą, bo inaczej nie weźmiesz się do pracy - daj znać, na pewno razem coś wymyślimy.
Każdy ma oczywiście swój rozum i jeśli będziesz do czegoś sceptycznie nastawiony, nie moją rolą jest Cię do czegokolwiek przekonywać. Od Ciebie zależy jaki standard życia chcesz mieć, ja mogę co najwyżej pokazać Ci schemat, dać narzędzia, wesprzeć wskazówką... natomiast bez Twojej chęci i pracy nic się nie stanie. Życie to nie jebajka.

Zarabiaj Ze MnąKontakt

Co zatem zyskasz?

  • schematy działania
  • wsparcie na każdym etapie
  • możliwość długoterminowej współpracy oraz finalnie wolność finansową
  • partnera biznesowego, któremu możesz zaufać
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach
  • i wiele innych, ale i tak musisz wziąć to na wiarę, ew. sprawdzić, bo gadać sobie można... a ja wolę konkrety, czyt. działania oraz efekty, które mówią same za siebie